Jedno z nejstabilnějších celebritních manželství: Začátek jejich vztahu přitom doprovázel skandál, ustály byste to?

Date:

Share post:

Dvě megahvězdy na vrcholu své kariéry, které dokázaly navázat milostné spojení. Navzdory skandálům a různým počátečním problémům jako byl ten, že v době začátku jejich vztahu čelili faktu, že jeho bývalá zůstala těhotná, vše ustálí. Jak však vlastně Tom Brady potkal svoji životní lásku, Gisele Bündchen?

Navzdory počátečním problémům jako byl ten, že v době začátku jejich vztahu čelili faktu, že jeho bývalá zůstala těhotná, vše ustálí.
Chodili spolu jen dva roky, než ji Tom požádal Gisele o ruku. Manžely jsou již neuvěřitelných skoro 13 let.
Věřte či ne, i celebrity chodí na rande naslepo. Kromě prince Harryho a herečky Meghan Markle, se takto setkal i Tom a Gisele.

Jeden z nejuznávanějších sportovců své doby, Tom Brady, a jedna z nejlépe placených topmodelek světa 15 let po sobě, Gisele Bundchen… Na jejich sociálních sítích se to jen hemží zamilovanými odkazy typu „jsi moje životní láska… nevěřil jsem, že tě můžu milovat víc než před rokem, ale miluji“ …. a další. Chodili spolu jen dva roky, než ji Tom požádal o ruku. Manžely jsou již neuvěřitelných skoro 13 let a nejen jejich fanoušci si kladou otázku, jak si vlastně dokázali vybudovat a udržují tak stabilní manželství ve světě, ve kterém se to jen tak nevidí.

Kromě zamilovaných odkazů se rádi veřejně líbají a vůbec to nepůsobí hraně nebo nepřirozeně. Právě naopak, i po letech z nich srší skutečná zamilovanost. Nakonec přiznal i sám sportovec v jednom rozhovoru pro Harper´s Bazaar, čehož se drží v jejich vztahu: „V našem domě používáme výraz CCC… Jasná a aktuální komunikace (z angl. clean, current communication).“ Také dodal, že je to všechno o tom, jak komunikujete a neřešíte, co bylo či se stalo před 6-ti měsíci.

Nejkrásnější žena, jakou kdy viděl
Přestože se o nich dva hodně píše, málokdo z nás věděl, jak se tito dva zamilovaní vlastně setkali. Dnes už to víme… Věřte či ne, i celebrity chodí na rande naslepo. Kromě prince Harryho a herečky Meghan Markle, se takto setkal i Tom a Gisele. Jak Toma cituje portál parade.com, nevěděl, jestli je na nový vztah připravený, avšak všechny obavy se rozplynuly, když uviděl svou manželku: „Když vešla dovnitř, myslel jsem si, že je to ta nejkrásnější žena, jakou jsem v životě viděl. Gisele prý cítila totéž: „Hned jsem to věděla, když jsem ho poprvé uviděla… V momentě, kdy jsem ho uviděla, usmál se a já jsem si řekla, že je to ten nejkrásnější, charismatický úsměv, jaký jsem kdy viděla … Znáš ten pocit, že nemáš dost? Od prvního dne, kdy jsme se potkali, jsme nikdy nestrávili jeden den, aniž bychom spolu nemluvili,“ objasnila.

Lovers

Čisté srdce, společné hodnoty
Jejich manželství je však stabilní i proto, že vyznávají společné hodnoty. Především věrnost, rodinu. Jak Gisele prozradila v jednom rozhovoru před lety pro Vanity Fair, Tom pochází z katolické rodiny, což je velmi blízké její rodině: „Je katolík. Jeho rodiče jsou manželi již 40 let. Má čisté srdce. To je všechno, na čem záleží, že má to nejčistší srdce.“

- Reklama -PR články

Další články autora

Zdražování je drsné pro všechny. Nejhůře jsou na tom však senioři

Po letech prospívající a kvetoucí ekonomiky se podle odborníků musíme připravit na takzvané „ekonomické ochlazení” čili recesi. Životy...

Zkouškové se blíží! Víte, jak se na něj náležitě připravit?

Jestliže se zeptáte studentů vysokých škol, jaké období v roce je pro ně nejstresovější, bude u většiny z...

Potřebujete vyměnit postýlku za postel? Víme, kde sehnat kvalitní české matrace

Rodiče malých dětí jsou kolem jejich třetích narozenin přinuceni poohlédnout se pro větší dětské posteli, protože postýlka už...

Srovnání TunnelBear VPN Unlimited s MullVAD VPN: Jakou VPN zvolit?

Která ze dvou VPN je lepší: Tunnel Bear Unlimited VPN, nebo se spíše vyplatí MullVad VPN? Porovnali jsme...