Masturbace ve vztahu: Jak to vidí muži? Prozradili velmi otevřeně

Date:

Share post:

Toto téma je pro mnohé páry tabu. Ženy o ní mluvit nechtějí a muži se na to také dívají jinýma očima. Co si ale chlapi skutečně o masturbaci ve vztahu myslí a jak ji vnímají?

Říká se, že masturbace do zdravého svazku zkrátka patří. Ale ženy to občas tak nevidí. Muži to zase v tomto směru, vnímají jinak. Nás proto zajímal je podled na takovou formu rozkoše, pokud jsou ve vztahu.

Jedná se o poznávání sama sebe
„Podle mě je to naprosto přirozené. Já osobně na tom nevidím nic špatného. Člověk přece musí znát sám sebe a to co se mu líbí, aby dal pak prostor tomu druhému. Možná to neumím úplně dobře vysvětlit, ale zkrátka základ je vědět, kde jsou mé citlivé, erotogenní zóny a sám to dokážu zjistit nejlépe. Navíc, pokud se ženě nechce, ale já mám na to chuť je to určitě lepší než kdybych utíkal někam jinam, no ne?“ (Peter, 29)

Přirozené a normální
„Pro mě je masturbace naprosto normální věc. Ano, pokud se ptáte i když mám partnerku. Moje žena ví, že to dělám a nevidí na tom nic špatného. Podle mě jí to mnohdy i vyhovuje, pokud na sex nemá chuť. Dokonce mi nechá prostor o samotě. Moji kamarádi se smějí, že je svatá.“ (Anton, 34)

Concept of a male LGBT love

Nevadí mi to v žádném ohledu
„Masturbace je určitě lepší než nevěra. To se shodneme asi všichni. Tak proč nesklouznout k takovému uspokojení erotických tužeb, pokud naše polovička zrovna nemůže nebo nemá chuť? A já to tak vnímám iv opačném gardu. Vůbec mi nevadí, pokud si to moje frajerka sama udělá. Právě naopak, ta myšlenka ve mně evokuje ještě větší pocit touhy.“ (Patrik, 30)

- Reklama -PR články

Další články autora

Zdražování je drsné pro všechny. Nejhůře jsou na tom však senioři

Po letech prospívající a kvetoucí ekonomiky se podle odborníků musíme připravit na takzvané „ekonomické ochlazení” čili recesi. Životy...

Zkouškové se blíží! Víte, jak se na něj náležitě připravit?

Jestliže se zeptáte studentů vysokých škol, jaké období v roce je pro ně nejstresovější, bude u většiny z...

Potřebujete vyměnit postýlku za postel? Víme, kde sehnat kvalitní české matrace

Rodiče malých dětí jsou kolem jejich třetích narozenin přinuceni poohlédnout se pro větší dětské posteli, protože postýlka už...

Srovnání TunnelBear VPN Unlimited s MullVAD VPN: Jakou VPN zvolit?

Která ze dvou VPN je lepší: Tunnel Bear Unlimited VPN, nebo se spíše vyplatí MullVad VPN? Porovnali jsme...