Přeneste kousek přírody do interiéru: Polštáři i nábytkem ve tvaru květin a flóry!

Date:

Share post:

I vám se zdá, že podzimní období bude ponuré bez jeho malebně zazelenaných stromů v parku či rozkvetlých záhonů? Kousek přírody si můžete přenést i domů a nemáme nyní na mysli jen florální vzory.

Interiérový design nabízí i dnes rozličné doplňky do bytu či nábytkářské solitéry, které se volně nebo velmi doslovně inspirovaly v přírodním světě. Květinové tvary a formy, podoba listů a rostlinných kořínků, popínavých stonků, které se vinou kolem kmenů stromů – to vše lze přetavit i do podoby doplňků či nábytku ve vašem bytě.

Teprve nedávno se speciální iniciativou, která má upozornit na ekologičtější životní styl, blýskla společnost Green Philosophy Co. Na trh uvedla například přikrývku (deku) ve tvaru palmového listu či sérii polštářů, které připomínají tvarem okvětní hlávky květin nebo třeba růžičkovou zeleninu.

3D render of a modern green home

Výběr designu však nemusí být až tak doslovný, třeba třeba polštář ve tvaru květin nebo mramorový stolek v podobné formě, určitě zaujmou nejedno oku při návštěvě vašeho příbytku.

Při výběru „natur“ kousků do vašeho bytu se však můžete soustředit například i na pestré a barevné dezény či zpracování florálních motivů v doplňcích, jako jsou svíčky nebo difuzéry či porcelánové a nerezové nádobí v kuchyni. V naší galerii naleznete pár tipů, jak na to.

- Reklama -PR články

Další články autora

Zdražování je drsné pro všechny. Nejhůře jsou na tom však senioři

Po letech prospívající a kvetoucí ekonomiky se podle odborníků musíme připravit na takzvané „ekonomické ochlazení” čili recesi. Životy...

Zkouškové se blíží! Víte, jak se na něj náležitě připravit?

Jestliže se zeptáte studentů vysokých škol, jaké období v roce je pro ně nejstresovější, bude u většiny z...

Potřebujete vyměnit postýlku za postel? Víme, kde sehnat kvalitní české matrace

Rodiče malých dětí jsou kolem jejich třetích narozenin přinuceni poohlédnout se pro větší dětské posteli, protože postýlka už...

Srovnání TunnelBear VPN Unlimited s MullVAD VPN: Jakou VPN zvolit?

Která ze dvou VPN je lepší: Tunnel Bear Unlimited VPN, nebo se spíše vyplatí MullVad VPN? Porovnali jsme...