Sexy valentýnská noc: Polohy, u kterých si užijete a ještě i spálíte kalorie

Date:

Share post:

Sexuální polohy jsou v rámci debat o sexu, kapitolou samou o sobě. Při kterých přežijete největší rozkoš a budete mít u nich také přidán mnohovější efekt, ve formě spálených kalorií?

O tom, že sex je skvělou zážitkovou záležitostí, není pochyb. A navíc při jednom kvalitním milování, spálíte také velké množství kalorií. Vědci dokonce potvrdili, že sex je účinnější než dieta, a to o 30%. Navíc při něm nejen spalujete, ale také formujete svaly a vyplavují se i hormony štěstí. Které polohy jsou však v tomto směru ideální a zároveň u nich zažijete i největší rozkoš?

Svíčka
Toto je poloha, která vyžaduje trošku více dovedností, ale její přidanou hodnotou je, že se ve dvojici i pobavíte. Lehněte si na záda a rukama se zapřete o postel. Vaše půlka si před vás klekne.

Potom udělejte klasickou svíčku jako kdysi na hodinách tělesné a zapřete se o partnerova ramena. Rozkoš zaručena a břišní svaly formované!

Pluh
Přestože v ní možná příliš dlouho nevydržíte, určitě stojí za to, zařadit ji do portfolia pravidelných poloh. Klekněte si na zem a rukama se zapřete o postel. Nohy natřete k partnerovi, který vás za ně chytí. V podstatě jde o jakési „táčky“. Příjemné, hravé a opět zapojujete svaly, které běžně nepoužíváte.

Side view photo of a beautiful couple in bed, being gentle and sensual. Handsome guy with a beard on top of the beautiful brunette is kissing her neck while her eyes are closed. Making love concept

Vestoje
Říká se, že toto je jedna z nejúčinnějších poloh, v rámci spalování zbytečných kalorií a navíc si při ní i velmi užijete. Zapojujete při ní nejvíce svalů na těle, čili její účinek je více než 100%.

Koník
Klasika na koníka je velmi oblíbená u mužů i žen. Sedněte si na partnera obkročmo a hýbejte se tak, aby vám to způsobovalo požitek. Tvarujete hýždě, břicho a boky, pokud chcete zapojit i lýtka, otočte se k němu zády.

Tyto polohy jsou skvělé, efektivní a pokud plánujete partnera na Valentýna nějak překvapit, zkuste kombinaci dobrého jídla a zmíněných poloh. Rozhodně zabodujete!

- Reklama -PR články

Další články autora

Zdražování je drsné pro všechny. Nejhůře jsou na tom však senioři

Po letech prospívající a kvetoucí ekonomiky se podle odborníků musíme připravit na takzvané „ekonomické ochlazení” čili recesi. Životy...

Zkouškové se blíží! Víte, jak se na něj náležitě připravit?

Jestliže se zeptáte studentů vysokých škol, jaké období v roce je pro ně nejstresovější, bude u většiny z...

Potřebujete vyměnit postýlku za postel? Víme, kde sehnat kvalitní české matrace

Rodiče malých dětí jsou kolem jejich třetích narozenin přinuceni poohlédnout se pro větší dětské posteli, protože postýlka už...

Srovnání TunnelBear VPN Unlimited s MullVAD VPN: Jakou VPN zvolit?

Která ze dvou VPN je lepší: Tunnel Bear Unlimited VPN, nebo se spíše vyplatí MullVad VPN? Porovnali jsme...