Žena, která dělá chlapovi TOTO, má vyhráno na plné čáře: U ní je muž vždy totálně vzrušený

Date:

Share post:

Muži milují překvapení, zejména ty intimní. U tohoto typu žen dokážou být stále vzrušení a nepohnou se od nich ani na krok.

Někdy není třeba hledat v sexuálním životě nic přitaženého za vlasy a žádné extrémy k tomu, abyste si muže získali. Vše se skrývá v maličkostech. Muži milují, když se žena nebojí projevit své chutě a fantazie. Přitom někdy stačí jen malé gesto či dotek. A právě o něm dnes bude řeč.

Jeden dotek a jsou celí bez sebe
Tajemství úspěchu se skrývá v doteku jejich rozkroku. Žena, která je tak trochu troufalá a nedělá jí problém sofistikovaným způsobem překvapit svého partnera tím dává najevo, že i ona na něj myslí častěji, než si možná muž myslí.

Iniciativa přicházející z ženské strany je pro něj jako předzvěst a vize slibného sexu. V mužských očích tím jen stoupá.

Young urban couple kissing passionately

Ruka v mužském rozkroku
Ruka v mužském rozkroku, nebo jen tak letmý dotek, stisk a vlastně fantazii se meze nekladou. Ženy, které jsou tak trošku provokativní a jednají impulzivně v otázkách intimity, mají vždy tak trochu navrch.

„Momentálně se setkávám s jednou slečnou, která se nebojí mě jen tak překvapit tam dolů. Dělá to často a mně to zvedá ego, i mimo čas s ní. Nemluvě o tom, že jsem stále vzrušený, už jen když na ni pomyslím a vybaví se mi ten pocit,“ říká Jakub (35).

„Oceňuji, když žena ví, co chce a nebojí se si to zeptat. Samozřejmě, že mě těší a vzrušuje, když si ptá sex se mnou a nemusím to vždycky dělat já,“ vyjádřil se stručně Peter (39).

- Reklama -PR články

Další články autora

Zdražování je drsné pro všechny. Nejhůře jsou na tom však senioři

Po letech prospívající a kvetoucí ekonomiky se podle odborníků musíme připravit na takzvané „ekonomické ochlazení” čili recesi. Životy...

Zkouškové se blíží! Víte, jak se na něj náležitě připravit?

Jestliže se zeptáte studentů vysokých škol, jaké období v roce je pro ně nejstresovější, bude u většiny z...

Potřebujete vyměnit postýlku za postel? Víme, kde sehnat kvalitní české matrace

Rodiče malých dětí jsou kolem jejich třetích narozenin přinuceni poohlédnout se pro větší dětské posteli, protože postýlka už...

Srovnání TunnelBear VPN Unlimited s MullVAD VPN: Jakou VPN zvolit?

Která ze dvou VPN je lepší: Tunnel Bear Unlimited VPN, nebo se spíše vyplatí MullVad VPN? Porovnali jsme...