Jak zatočit s kocovinou. Hlava vás nemusí bolet ani po divoké noci

Date:

Share post:

Když to přeženete večer s alkoholem, ráno vás sice čekají výčitky, ale ty nic nevyřeší. Je třeba aplikovat tělu první pomoc, aby se co nejrychleji vyrovnalo s ranami, které jste mu způsobili. Pro lepší a rychlejší zbavení se alkoholu existují skvělé postupy. A silná káva nalačno k nim určitě nepatří.

Popíjení vody před spaním, poté, co jste hodně pili alkohol, vás před kocovkou neuchrání.
Citronová voda namísto kávy

Mnoho lidí dělá chybu, že si ráno po bouřlivé noci udělají doslova smrťáka. Špatné řešení. Káva vás sice nabudí, ale současně ještě více dehydruje. A přesně to dělal celou noc alkohol s vaším tělem. Darmo si budete říkat, že už nebudete pít alkohol. Je pozdě plakat nad rozlitým mlékem, je třeba si nalít citrónovou vodu. Zmírní kyselé prostředí v organismu a rychle doplní tekutiny, které potřebujete.

Med

Vynikající recept na rychlé zbavení se pocitu, že asi umřete. Med má totiž vysoký obsah fruktózy a působí na alkohol doslova jako protijed. Toxiny med dokáže přeměňovat na kyselinu octovou a ta se následně spálí v těle. Med uklidní i žaludek a dodá rychlou energii, abyste byli schopni opět vyjet na ulici. I kdybyste například nemohli ještě sníst nic tuhého. Med vám navrátí síly.

víno, ženy, kamarádky, oslava, žena, alkohol
ČTĚTE I
Co se stane s vaším tělem, když na měsíc vynecháte alkohol? Změny jsou radikální!
Banány

Inu, opice a banány jsou tradiční dvojka. A skutečné banány pomáhají i na tu alkoholovou kocovinu. Obsahují totiž cukry a draslík. Dvě složky, které vaše tělo potřebuje ráno k tomu, aby dokázalo opět nastartovat tělo v provozním stavu. Přestože stopy alkoholu na počkání nezmizí, banán usnadní organismu návrat do normálu.

Vývar

Young woman with a hangover holding a beer. Good-looking hispanic woman with a headache rubbing her head because of the alcohol

Ideál každé ženy, která se zabavila víc, než měla v úmyslu je vývar. Je dobré mít minimálně jeden zamražený. Ve vývaru jsou totiž tekutiny, výživa, maso a tuk. Všechno přijmete v nenásilné formě, vhodné pro váš žaludek. Nebudete mít pocit, že z vás jídlo okamžitě vyletí. Vývar je dokonalé jídlo, které je třeba mít v zásobě, pokud vyrážíte na párty.

Kyselé okurky, zelí a utopence

Není to sice běžné jídlo pro dámy, ale věřte, že se vám po něm uleví. Zaprvé kvašené výrobky mají v sobě probiotika, která vaše střeva potřebují, protože hlavně v tenkém střevě udělal alkohol paseku. No a kyselá chuť z vás doslova vytáhne alkohol i hlavybol. Kyselé pokrmy jsou skutečně rychlá první pomoc pro každého, kdo se chce posbírat z těžké noci mnohem rychleji, než je to běžné.

- Reklama -PR články

Další články autora

Zdražování je drsné pro všechny. Nejhůře jsou na tom však senioři

Po letech prospívající a kvetoucí ekonomiky se podle odborníků musíme připravit na takzvané „ekonomické ochlazení” čili recesi. Životy...

Zkouškové se blíží! Víte, jak se na něj náležitě připravit?

Jestliže se zeptáte studentů vysokých škol, jaké období v roce je pro ně nejstresovější, bude u většiny z...

Potřebujete vyměnit postýlku za postel? Víme, kde sehnat kvalitní české matrace

Rodiče malých dětí jsou kolem jejich třetích narozenin přinuceni poohlédnout se pro větší dětské posteli, protože postýlka už...

Srovnání TunnelBear VPN Unlimited s MullVAD VPN: Jakou VPN zvolit?

Která ze dvou VPN je lepší: Tunnel Bear Unlimited VPN, nebo se spíše vyplatí MullVad VPN? Porovnali jsme...