Korzetové obsese: Jak nosit tento kousek, abyste působili stylově a vyhnuli se výstřednosti?

Date:

Share post:

Korzet je retro kouskem, který už dvě sezóny dozadu ohlásil velký comeback a stále se drží na výsluní. Víte ale jak ho nosit?

Korzet je kousek, který zkrátka přidává na sexappealu. Tedy máme-li křivky, které ho tolerují. Ne každá žena si ho, jestli se nám to líbí nebo ne, může dovolit. Tady se na sebe třeba podívat trošku kriticky, neboť lichotím jen určitým typem postav. No a v neposlední řadě, není nic efektivnějšího než správně zvolený korzet.

Když jde transparentnost a elegance ruku v ruce
Transparentnost je povolena i při tomto kousku. Jelikož samotný korzet v takovém pojetí, lze považovat za odvážný, zbytek outfitu je třeba ladit v minimalističtější rovině.

Klidně si vezměte boyfriendy, oversize sako a podpatky. Věřte, že takhle budete působit sexy a tajemně zároveň.

Efekt „hourglas“ s prvky extravagance
Styling, díky kterému budou všechny oči na vás a stanete se nepřehlédnutelnou. Pro ženy milující extravaganci je tohle jako stvořené.

Fashion model in beige corset sitting on front seat in vintage car and she has fashionable eyeglasses. She is very attractive, has a long blond hair and beautiful face. Car has a red leather seats. Photo post processed in retro style.

Když klasický černý korzet zkombinujete se širokými kalhotami s vysokým pasem, dosáhnete efektu „hourglas“ tedy přesýpacích hodin, díky kterému budete vypadat skvěle. Myslete na to, že korzet je sám o sobě dominantním prvkem, proto barvy volte zemitěji.

Romantický vintage
Na své si však přijdou také milovnice romanitky. Ano, korzet se hodí ik jemným, romantickým šatům. Dokážete takto vyjádřit svou individualitu, podpoříte ženskost a svobodomyslnost. Přestože ne každá žena si na takovou kombinaci troufne, rozhodně je trendy a chic.

- Reklama -PR články

Další články autora

Zdražování je drsné pro všechny. Nejhůře jsou na tom však senioři

Po letech prospívající a kvetoucí ekonomiky se podle odborníků musíme připravit na takzvané „ekonomické ochlazení” čili recesi. Životy...

Zkouškové se blíží! Víte, jak se na něj náležitě připravit?

Jestliže se zeptáte studentů vysokých škol, jaké období v roce je pro ně nejstresovější, bude u většiny z...

Potřebujete vyměnit postýlku za postel? Víme, kde sehnat kvalitní české matrace

Rodiče malých dětí jsou kolem jejich třetích narozenin přinuceni poohlédnout se pro větší dětské posteli, protože postýlka už...

Srovnání TunnelBear VPN Unlimited s MullVAD VPN: Jakou VPN zvolit?

Která ze dvou VPN je lepší: Tunnel Bear Unlimited VPN, nebo se spíše vyplatí MullVad VPN? Porovnali jsme...