Potřebujete vyměnit postýlku za postel? Víme, kde sehnat kvalitní české matrace

Date:

Share post:

Rodiče malých dětí jsou kolem jejich třetích narozenin přinuceni poohlédnout se pro větší dětské posteli, protože postýlka už jim nestačí. Někdo kupuje střední velikost postele, někdo rostoucí postel někdo koupí už rovnou klasický rozměr postele, kde je potřeba matrace 90 x 200 cm. Takové postele mohou mít tzv. zábranu, která dítko v noci jistí před pádem. Na ni se dá koupit nebo nechat ušít polstrování, aby se dítě ve spánku nebouchalo.

Kvalitní české matrace

Ať už potřebujete atypický rozměr matrace, protože jste našli úžasnou středně velkou postel, ale nemůžete koupit vyhovující matraci, nebo chcete klasickou matraci, můžete si vybrat u naší společnosti PURTEX. Matrace vyrábí spoustu let a od roku 2015 dokonce používá speciální technologii při výrobě matrací, díky nimž jsou tyto maximálně vzdušné a komfortní.

Tady vás prodej matrací přesvědčí, že je možné koupit kvalitní model za skvělou cenu. V nabídce jsou i matrace 1 + 1 zdarma, a tak pokud máte děti dvě, můžete jim koupit výhodně, dvě matrace najedou, za cenu jedné.

Výroba s téměř třicetiletou praxí

Společnost PURTEX s.r.o. byla založena v roce 1995. Jedná se o předního českého a slovenského výrobce postelí a klinicky hodnocených matrací, pojeného lehčeného polyurethanu včetně RE VISCO, viskoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny. Výroba probíhá ve Zdibech, Klecanech, České Skalici a Holíči, přičemž jsou používány nejmodernější evropské technologie.

Vyrábí nejen matrace z PUR pěny, ale i pružinové matrace, taštičkové matrace a další. V nabídce najdete i postelové rošty, postele z masivu, ložní prádlo a anatomicky tvarované polštáře.

Podívejte se na matrace.purtex.cz a vyberte svým dětem i sobě matrace, s nimiž budete maximálně spokojeni.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak překonat prokrastinaci ve zkouškovém období?

Prokrastinace je jednou z věcí, které se někdy stanou obětí i ti nejlépe organizovaní a dochvilní. Vzpomeňte si,...

Zdražování je drsné pro všechny. Nejhůře jsou na tom však senioři

Po letech prospívající a kvetoucí ekonomiky se podle odborníků musíme připravit na takzvané „ekonomické ochlazení” čili recesi. Životy...

Zkouškové se blíží! Víte, jak se na něj náležitě připravit?

Jestliže se zeptáte studentů vysokých škol, jaké období v roce je pro ně nejstresovější, bude u většiny z...

Potřebujete vyměnit postýlku za postel? Víme, kde sehnat kvalitní české matrace

Rodiče malých dětí jsou kolem jejich třetích narozenin přinuceni poohlédnout se pro větší dětské posteli, protože postýlka už...